Kdo jsem?

Sportu se věnuji již odmala, nejprve jsem chodila cvičit s mamkou do Sokola, po té mě k němu na dlouhou dobu připoutal můj tatínek, a to v první třídě ZŠ. Bylo to karate, které jsem po pár letech začala dělat i závodně a vydržela jsem u něj 16 let, splnila jsem si většinu svých soutěžních přání. Karate jsem nahradila gymnastikou a udělala si trenérskou licenci fitness trenérky a další potřebné kurzy pro mou sportovní a trenérskou kariéru. Dnes cvičím všechny věkové kategorie od miminek po seniory. Při mé práci trenérky a výživové specialistky souběžně od 18 let působím v Sokole, jako cvičitelka žen a dětí ve všestrannosti, ale i aerobiku, zumby, posilování apod. Nedávno jsem dokončila Vysokou školu ekonomickou v Praze a stala jsem se inženýrkou. Avšak poslední rok před ukončením školy, jsem zjistila, že mne víc než ekonomická témata zajímá vlastně, to co jsem dělala celý život a to zdravý životní styl. Proto jsem se dala vlastní cestou, radím lidem co jíst, jak cvičit a především jak přemýšlet, protože všechno začíná v naší hlavě a to myšlenkami.

 

 

Tréninky a fitness

S mnohaletou praxí cvičitelky a trenérky klientů v kategorii od miminek po seniory, Vás odměním tréninkem ušitým na míru dle Vašich nejnáročnějších požadavků, ať už v klasické posilovně, u Vás doma nebo v kanceláři.

Výživa a zelené potraviny

Jsem zastáncem čisté a zdravé stravy, mým klientům nabízím plnohodnotný jídelníček, za který Vás tělo odmění zdravím, vitalitou a krásnými křivkami.

Přednášky o zdravém životním stylu

Na základě Vašich požadavků zrealizuji seminář či přednášku na vybrané téma o zdravém životním stylu.

RSS
Instagram